Odzież ochronna i reklamowa

Odzież reklamowa może być bardzo skutecznym sposobem promocji firmy, możemy wykorzystać ją podczas wprowadzenia na rynek nowych produktów, konferencji, targów branżowych.

Zaletą jest możliwość zakupienia dużej ilości koszulek, czapek, kurtek reklamowych. Wybieramy odpowiedni kolor, nadruk jaki znajdzie się na odzieży, może być również bardzo wytrzymały haft.

Odzież ochronna i reklamowa

Polary z logo

Odzież promocyjna to ubrania spersonalizowane, najczęściej korzystamy z koszulek, można wybrać także koszule z długim rękawem, różnego rodzaju kurtki czy też polary. Przykładowo firmy budowlane często kupują odzież ochronną, która również jest spersonalizowana, dzięki czemu pracownicy mogą być także reklamą firmy. Popularnymi ubraniami reklamowymi są polary, sprawdzają się podczas chłodniejszych dni. Mogą być to kurtki z materiału Softshell, materiałów, które przez pewien czas będą chroniły także przed deszczem. Często są to kurtki, które mogą być produkowane przez firmy zajmujące się dostarczaniem odzieży trekkingowej. Ubrania projektowane dla osób uprawiających sport, ubrania w góry mogą bardzo dobrze sprawdzić się jako odzież ochronna czy też odzież reklamowa.

Dostępna jest także odzież nieprzemakalna, bluzy polarowe z kapturem, większą ilością kieszeni, bluzy damskie oraz męskie. Jeżeli firma usługowa często prowadzi pracę na zewnątrz, wówczas wysokiej jakości polar nieprzemakalny może być bardzo dobrym pomysłem jako odzież ochronna dla pracowników. Warto także zwrócić uwagę na materiał, obecnie możemy wybrać materiały oddychające, nieprzemakalne, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Kurtki polarowe mogą posiadać kilka warstw, mogą to być także kurtki ocieplane. Zaletą będą kieszenie zamykane na zamek, regulowana szerokość mankietów, dzięki temu polary z logo będą bardzo praktyczne. Dodatkowo można wybrać modele posiadające mniejsze kieszenie na rękawach, odpinany kaptur. Wiele modeli może posiadać również wstawki z materiału odblaskowego, dzięki czemu pracownicy są lepiej widoczni, co zwiększa bezpieczeństwo.

Biznes

Z którym komornikiem nawiązaliście już kontakt?

Usługi komornicze dla wielu Polaków są niestety czymś jak najbardziej mało przyjemnym. My to rozumiemy i nikomu z was nie życzymy naprawdę żebyście znaleźli się jak to się potocznie mówi po którejkolwiek ze stron komorniczej barykady. Może jednak także i ty sam już w tej chwili szukasz na krajowym rynku jak najbardziej odpowiedniej dla siebie […]

Czytaj dalej
Biznes

Chwasty to poważny problem naszych upraw

Chwasty są od zawsze wskazywane jako poważny problem naszych upraw roślin hodowlanych, jednocześnie doprowadzają one do sytuacji, kiedy wraz z ich rozwojem dochodzą jeszcze grzyby oraz insekty, które mogą mocno zniszczyć plony. Oczywiste jest, że nie możemy stać biernie w momencie, kiedy zachodzi potrzeba nie tylko ich wyeliminowania, gdy już występują, ale też odchwaszczenia gleby […]

Czytaj dalej
Biznes

Wsparcie PFRON dla osób niepełnosprawnych

Przedsiębiorcy, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne, mogą liczyć na dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W ten sposób PFRON stara się wspierać osoby niepełnosprawne, tworzyć nowe miejsca pracy, które będą przystosowane do stopnia niepełnosprawności. Tego rodzaju aktywacja osób niepełnosprawnych jest bardzo ważna, osoby niepełnosprawne mogą podjąć pracę, spełniać się zawodowo, pracodawca natomiast otrzymuje z funduszu […]

Czytaj dalej